O nás

Realizujeme kompletní venkovní posilovny podle Vašich představ. Vše s Vámi osobně zkonzultujeme a navrhneme pro Vás to nejlepší řešení venkovní posilovny, včetně veškerých úprav okolí. Můžete se inspirovat z ukázky řešení posiloven, nebo v podstatě myšlenky našeho působení.

Naše působení

Zaměřujeme se na kompletní realizaci posilovny na čerstvém vzduchu. Na širším využití strojů spolupracujeme s Centrem Paraple. Také poskytujeme nové služby v oblasti zdravého životního stylu.

Nabízíme nejen profesionální posilovací stroje, ale i vybudování základových ploch, veškeré terénní úpravy, včetně projektové dokumentace. Vzhledem k individuálnímu přístupu ke klientům vytvoříme kompletní profesionální venkovní posilovnu přesně podle jejich představ. Tímto umožňujeme stejně kvalitní trénink v otevřeném venkovním prostředí jako v profesionálně vybavené vnitřní posilovně.

Posilovací stroje pro cvičení na invalidním vozíku nebo vsedě, pomáhají nejenom pro zvýšení kondice vozíčkářů, ale i seniorů. Spolupracujeme s Centrem Paraple, na rozšiřování těchto strojů na poúrazovou rehabilitaci.

Dále působíme na novém trhu v oblasti zdraví, fitness a prevence. Čímž se rozumí, pokud máte dlouhodobé bolesti svalů, může se jednat o chronický zánět určitých vnitřních orgánů. Chronickou bolestí rozumíme, že nejde o přetrénování při posilování nebo úraz svalu. Konzultace umožnujeme po předchozí dohodě.

Myšlenka Posilovny venku

Hlavní myšlenka Posilovny venku je cvičení na čerstvém vzduchu. Řídíme se heslem: cvičit může každý.

Jak se liší profesionální venkovní posilovna od běžných „workoutových hřišť“. Profesionální posilovací stroje s nastavitelnou zátěží i s nízkým závažím, při cvičení svaly posilují. Workoutové konstrukce jsou užitečným doplňkem profesionálních venkovních posiloven, který pomáhá při protažení svalů po tréninku.

Právě unikátní možnost nastavení malé zátěže umožňuje, aby mohl cvičit úplně každý. A to, jak mladí lidé, vozíčkáři tak i senioři. Neboť i v důchodovém věku může stále růst svalová hmota a cvičení má za následek jak zlepšení zdravotního, tak i psychického stavu.

Ukázky návrhů

Tréninkové sestavy s pro nejlepší řešení venkovních a outdoorových posiloven. Nabízíme hotové sady vybavení pro plnohodnotné posilovací tělocvičny na volném prostranství, různé velikosti a funkční plnění. Můžete se inspirovat z fotografii.